Müdürün MesajıDeğerli Öğrencilerimiz,

Çağın hızla gelişen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, Yüksek Lisans Programları açmayı hedef edinmiş Enstitümüz, Akademik çevredeki büyüme hızına paralel yeni programlarla karşınıza çıkacaktır.

Ülkemiz ve dünyadaki nitelikli iş gücü ihtiyacına çözüm sunmayı amaçlayan, bilimsel faaliyetleri ileri noktalara taşımak, bizim hem kuvvetli inancımız hem de birincil önceliğimizdir. Yüksek Lisans, hepinizin bildiği gibi, bilim dünyasına açılan ilk kapı, gerek bir alan uzmanı olmak ya da akademisyen olmak için ilk adımdır. Üniversitemizde, bilim dünyasına katılacak olmanız, bizi gururlandırmakta ve bu çerçevede sizlere katkı sağlamayı, sadece ulusal değil aynı zamanda  evrensel bir sorumluluk addetmekteyiz.

Sosyal Bilimler Enstitümüzün, değişik sektörlerde ihtisas kazanmış kurum ve kişilerle işbirliğine giderek edindiği tüm birikimlerin,  eğitim alan ve araştırma yapan öğrencilerimize aktarılması, öğrencilerimizin gerçek hayatla bütünleşmesini sağlayacaktır. Böylelikle, yüksek bilgi, yüksek beceri ve yüksek özgüvenle, kısa sürede iş dünyasında aradığınız yeri bulmanız mümkün olacaktır. Gerek ulusal, gerek evrensel değerleri benimsemiş Üniversitemizin, sizlere sunduğu eğitim & bilimsel araştırma imkan ve avantajlarından, öğrencimiz olarak faydalanıyor olmanız, bizleri de mutlu edecektir.

Başarınız, başarımızdır.

Saygı, Sevgi ve Başarı Dileklerimle,

Sosyal Bilimler Enstitüsü

Müdür

Dr. Öğretim Üyesi Atilla AYDIN

Designneuro